Ledare och funktionärer

Här du kontaktuppgifter till ledare och funktionärer i vår kår.

IMG_9249.JPG

Peter Gustafsson

E-post: pegu8040@gmail.com
Mobil:
070-9910901

Avdelningsledare Äventyrare

IMG_9248

Matilda Svalander

E-post: matilda.svalander@telia.com

Avdelningsledare Äventyrare

Foto saknas

Robert Patriksson

Ledare, Styrelseledamot
E-post: robert.patriksson@scouterna.se
Mobil:
0763-464797

Avdelningsledare Familjescouter

Foto saknas

Hanna Haugness

Ledare
E-post: hanna.haugness@hotmail.com
Mobil:
0705-470756

Avdelningsledare Familjescouter

elias

Elias Oskarsson

Ledare, Styrelseledamot
E-post: iamcemo@hotmail.com
Mobil:
076-7900944

Avdelningsledare Utmanare, Avdelningsledare Rover

BeatriceProfil

Beatrice Johansson

E-post: beatrice.johansson@hotmail.com

Avdelningsledare Spårarna

kristina

Kristina Hellerström

E-post: kristina.hellerstrom@gmail.com

Avdelningsledare Spårare

12289566_1248134915202614_6442439050454125393_n

Robert Jyllhed

E-post: jyllhed@hotmail.com
Mobil:
0706118829

Avdelningsledare Spårarna

Foto saknas

Annika Edén

E-post: annika@siga.se
Mobil:
076-136 41 41

Avdelningsledare Upptäckare

Foto saknas

Sara Lundgren

E-post: har@ingen.nu
Mobil:
0734-100010

Avdelningsledare Upptäckare

Foto saknas

Anders Lundgren

E-post: har@ingen.nu
Mobil:
0709-692031

Avdelningsledare Upptäckare